איך קונים דומיין בזיל הזול

אם בכוונתכם להקים אתר כלשהו, הדבר הראשון שאתם צריכים זה כתובת באינטרנט, כלומר שם דומיין.

כאשר מדובר בדומיין ישראלי האופציות יחסית מצומצמות. ניתן לקנות דומיין co.il מאחד הרשמים המורשים על ידי איגוד האינטרנט הישראלי. לנוחיותכם בדקנו איזו חברה מציעה לכם דומיין ישראלי הכי בזול. נכון להיום חב' BOX מציעה את המחיר הזול ביותר – 49 ש"ח לשנה.

לעומת זאת עם דומיין בינלאומי תוכלו לחסוך עוד יותר כסף. הנה כמה אופציות:

כידוע, הסיומת הפופולארית ביותר היא COM. ועלות שנת רישום רגילה אצל רוב הרשמים נעה בין 11-15 דולרים.

חברת UNIREGISTRY היא בין הזולות:

אחד הרשמים הזולים ביותר בראייה לטווח ארוך הוא UNIREGISTRY. שם, נכון להיום, תשלמו 10.88 $ לשנה עבור דומיין בסיומת COM.

אותו רשם גם כן מציע הנחות שונות בקטגוריית הסיומות החדשות. כך למשל תוכלו כיום לרכוש דומיין בסיומת CLICK. במחיר ראשוני של 1.99 $ (לשנה הראשונה) וכל שנה נוספת תעלה לכם 6.88 $ בלבד. עבור הסיומת LINK. תשלמו בשנה הראשונה רק 2.00 $, וכל שנה נוספת תעלה 9.88 $. כעת ישנו גם מבצע מיוחד עבור הסיומת המעניינת שהונפקה לאחרונה CLOUD. במחיר ראשוני של 7.88 $. כל שנה נוספת עבור דומיין במתחם ה"ענן" יעלה לכם 22.88 $ (וזה נחשב זול יחסית עבור הסיומת הזאת).

uniregistry-link

רשם דומיינים ידוע נוסף מבין הזולים בשוק הוא NAMECHEAP שמציע עסקאות טובות.

הנחות ב- GODADDY:

דרך חברת GODADDY (כיום רשם הדומיינים הגדול בעולם) תוכלו לעתים לרשום דומיין COM. במחיר מגוחך של 0.99$ אם תמצאו קוד הנחה מתאים (PROMO CODE). ישנם אתרים שמרכזים קודי הנחה מהסוג הזה ועליכם להעתיק ולהדביק את קוד ההנחה בעגלת הקניות בגו דדי. חפשו בגוגל Godaddy Promo Code ותוכלו למצוא אתרים שמציעים קודים כאלה.

שימו לב:

  1. המחיר המוזל כאמור הוא לשנה הראשונה בלבד. בגו דדי תשלמו על כל שנה נוספת עבור הדומיין בסיומת COM. כ-15 דולרים, נכון להיום (יקר יחסית). יתכן ותידרשו לשלם על שנתיים מראש, ואז יוצא שרשמתם דומיין ב-16 דולר לשנתיים.
  2. אם חשבתם שתעשו את הטריק הזה הרבה פעמים ותרשמו מלא דומיינים ב-1 דולר, אז לא. גו דדי מגבילה את מספר הדומיינים שניתן לרשום תחת אותו חשבון במחיר המוזל.

המחירים אצל הרשמים משתנים מעת לעת. אם אתם ממש רוצים לוודא שאתם משלמים את המחיר הנמוך ביותר ברמת הסנט (בעיקר רלוונטי אם בכוונכם לרשום מספר רב של דומיינים)/

כדאי לבצע סקר עצמאי בין הרשמים השונים. כדאי לבצע חיפוש על סיומת מסוימת שבחרתם. רשמים שונים מציעים הנחות שונות על סיומות שונות בהתאם להסכמים שיש להם עם מנפיקות הסיומות, ה- REGISTRIES.

גילוי נאות: חלק מהלינקים המובאים הינם במסגרת תכנית שיווק שותפים.

 

כתיבת תגובה