בגלל טעות טכנית – הדומיין Credit.club נקנה בעלות רישום של 11 $

יצא לו פוקס. ברוס מארלר בועידת NAMESCON 2015.  מקור: domaingang.com

יצא לו פוקס. ברוס מארלר בועידת NAMESCON 2015.
מקור: domaingang.com

המפתח ברוס מארלר בר המזל נדהם לגלות שהדומיין (שאמור היה להיות שמור למכירה במסגרת תכנית ה- PREMIUM של זכיינית CLUB.) פנוי לרישום לכל דורש בעמלת רישום בסיסית. בראיון שהעניק לאתר DOMAINGANG אמר מארלר: "למעשה התעניינתי ברכישת דומיינים פרימיום בתחום הפיננסים במתחם CLUB. ובדקתי מחירים, ואז כמו בנס פתאום ראיתי שהדומיין Credit.club פשוט פנוי לרישום. נשמע לא הגיוני, אני יודע. אז רשמתי אותו…".

הסיומות החדשות מושכות משקיעים ותיקים וחדשים לשוק שמות המתחם. בעקבות מכירת הדומיין Wine.club והמכירות הנוספות שפורסמו במסגרת תכנית הפרימיום ההתעניינות בסיומת CLUB.  הולכת וגוברת (כעת אחת המובילות בטבלת הסיומות החדשות).

לא ברור אם מדובר בטעות אנוש או תקלה שהובילה ל"חטיפה" הזו, אבל מנכ"ל ה-REGISTRY הודיע כי הדומיין ישאר בידיו של מארלר ולא יילקח ממנו (ככל הנראה מבחינה משפטית היה אפשר לבטל את הרישום שהתאפשר בטעות).

בהודעתו של המנכ"ל קולין קמפבל נכתב:"לאור הזמן והכסף שכבר הושקע בפיתוח והשקת האתר על ידי ה-REGISTRANT [מי שרשם את הדומיין לבעלותו] אנו סבורים כי יהיה זה מנוגד לאינטרסים שלנו ושל הבעלים החדש למשוך חזרה את הדומיין. הודעתי לנ"ל על החלטתי זו ואני מאחל לו המשך הצלחה".

ויתר על הדומיין.  מנכ"ל CLUB. קולין קמפבל. מקור:domaingang.com

ויתר על הדומיין.
מנכ"ל CLUB. קולין קמפבל.
מקור:domaingang.com

כתיבת תגובה