בן 19 מכר דומיין תוך 21 יום ב- 20,000 $

דניאל לוי. מקור: DOMAINSHERPA.COM

דניאל לוי, סטודנט אמריקאי ישראלי בן 19 מקליפורניה, שרק לא מזמן החל להתעניין בשוק הדומיינים כבר רשם לזכותו פליפ מרשים ביותר כאשר במאי 2015 מכר את הדומיין PIRATESHIP.COM ברווח של 18,500 $ רק שלושה שבועות אחרי שרכש אותו ב- 1,500 $ מבעליו הקודמים.

לוי עבד תקופה קצרה בתור ברוקר דומיינים עבור האתר FLIPPA.COM ולאחר מכן הקים אתר עצמאי בו הוא מפרסם את הדומיינים שהוא מציע למכירה. בראיון ל- DOMAINSHERPA.COM סיפר כי נתקל בדומיין PIRATESHIP.COM בפורום הדומיינים DNFORUM ומיד הבין שהמחיר המבוקש על ידי המוכר הוא מחיר מציאה. ההשקעה השתלמה מהר מכפי שניתן היה לצפות ולאחר משא ומתן מכר את הדומיין לחברה שכעת עושה בו שימוש עבר שירותי תובלה ימית שהיא מציעה.

בשנים האחרונות נרשמה עלייה חדה בהתעניינות בשמות דומיין בעלי פוטנציאל מיתוג גבוה (ולא רק שמות גנריים או מילים בודדות וקצרות) ו- PIRATESHIP.COM הוא דוגמה מצוינת לכך. התושייה שהפגין הנ"ל השתלמה ביותר עבורו, ומהווה תזכורת עבור כולם שאף פעם לא מאוחר להשתלב ולהפוך למשקיע מצליח בתחום הדומיינים, גם בשנת 2015. וכמו ברוב המקרים של מכירת דומיין מוצלחת לא מדובר בדומיין שנמצא פנוי, אלא בקנייה מבעליו הקודמים ומכירה הלאה, שזה עיקר שוק הדומיינים כיום.

למי שמעוניין אפשר לראות את הראיון המלא עם דניאל לוי באתר DOMAINSHERPA.COM

כתיבת תגובה