הסיומת CLOUD. נפתחה לרישום

כתובות אינטרנט והסיומות החדשות ממשיכות להציף את האינטרנט ולעורר עניין רב אצל משתמשי קצה ומשקיעים. עם מעל ל-900 סיומות חדשות שכבר אונליין קצת קשה לראות בין הסבך ולהבין את הכדאיות של השימוש ו/או ההשקעה בדומיינים החדשים.

אתמול, ה-16 לפברואר 2016, יצאה לאור עוד סיומת חדשה, CLOUD. שמושכת תשומת לב רבה יחסית מפני שמדובר במונח די פופולאיר שגם נמצא בשימוש רווח במוצרי החברות המובילות כגון מייקרוסופט, אמזון, אפל, IBM ועוד. הענן הפך לדימוי נפוץ ביותר לכל מה שקשור באינטרנט ומה שמכונה בעברית מחשוב ענן הוא תחום מאוד רחב של שירותים שניתנים למשתמש באמצעות שרתים מרוחקים (ב"ענן").

חברת ARUBA האיטלקית היא המחזיקה בזכיון להנפקת ומכירת הסיומת החדשה CLOUD. לאחר שבסוף 2014 זכתה במכרז שבו השתתפו גם חב' גוגל ואמזון.

הודעת החברה על סטטוס הרישומים בסיכום היום הראשון

הודעת החברה על סטטוס הרישומים בסיכום היום הראשון

מאז ההנפקה אתמול דווח על ידי החברה בחשבון הטוויטר כי הם עומדים על מעל ל- 18,000 רישומים. מחיר קניית דומיין בסיומת CLOUD. עומד על כ- 20-25 דולר ארה"ב אבל ישנם הרבה שמות "שמורים" שמתומחרים במחיר פרמיום.

הגם שבמובנים של השקעה בדומיינים לסחר חליפין עדיין ההשקעה הפופולארית ביותר היא בדומיינים עם סיומת COM. הסיומות החדשות מציעות הזדמנות לעסקים קטנים ובינוניים לקבל שם דומיין יפה וקליט עבור אתר האינטרנט שלהם, במחיר שווה לכל נפש, דבר שקשה הרבה יותר במתחם COM. את הרישום ניתן לעשות דרך אחד מהרשמים המורשים המופיעים באתר get.cloud

 

כתיבת תגובה