חשיפה: דונאלד הוא בעצם דראמפף

donaldjdrumpf

האתר החדש בדומיין donaldjdrumpf.com

דונאלד טראמפ, או מה שעשוי להפוך לכינויו החדש, דונאלד דראמפף, ודאי לא שיער שהוא עצמו יהפך קרבן במלחמת הדומיינים של קמפיין הבחירות בארה"ב 2016. הקומיקאי וכוכב הטלויזיה הבריטי ג'ון אוליבר יצא בקמפיין משלו נגד טראמפ בתכנית LAST WEEK TONIGHT שהוא מנחה עבור רשת HBO.

במונולוג מוחץ חושף אוליבר את הקריקטורה מאחורי האיש  שעומד להיות המועמד לנשיאות ארה"ב מטעם הרפובליקנים, קורא לו שקרן סדרתי ומתבדח על התבטאויותיו בנושאים שונים. נושא רגיש במיוחד שאוליבר החליט להעלות באוב הוא הנחיתות שטראמפ הפגין בתגובתו למגזין SPY בשנת 1988 כאשר זה קרא לו "איש וולגרי עם אצבעות קצרות".

אבל מעל לכל ובהינף יד, אוליבר הצליח להפוך ללעג את הדבר שטראמפ כל כך מתגאה בו ואולי הנכס הכי גדול שלו, המותג שלו, שם המשפחה טראמפ. מסתבר שהשם המקורי בהיסטוריית המשפחה שלו הוא DRUMPF, ואוליבר מבקש להחזיר עטרה ליושנה ולקרוא לו בשמו האמיתי, להוציא את הקסם מהמותג שלו, ולפוצץ את תדמית המצליחן.

במשחק מילים משעשע מתוך הסלוגן של טראמפ "Make America Great Again" מבקש אוליבר מהעם האמריקני: "Make Donald Drumpf Again" ומפנה לאתר אינטרנט בכתובת DonaldJDrumpf.com בו הוא מציע למכירה כובעים עם הסלוגן החדש.

צפו בתכנית המלאה:

כתיבת תגובה