שירותים

GoodName.co.il מספקת שירותים שונים בתחום שמות דומיינים לעסקים ואנשים פרטיים. מאז 2003 ביצענו מאות עסקאות ויצרנו קשרים טובים עם שחקני מפתח בשוק העולמי. כמו בכל שוק, ידע והיכרות שווים זמן וכסף. לאור המאפיינים היחודיים של שוק הדומיינים, אנו מאמינים שהידע חשוב אפילו יותר מאשר בשווקים אחרים.
מטרתנו היא להוות מקור ידע איכותי ומהימן עבור עסקים ואנשים פרטיים בכל הנוגע לדומיינים וללוות ולעזור להם בניווט נכון לעבר מטרתם שלהם.

בחירת דומיין, רכישת דומיין

שם דומיין הוא הקרקע שעליה נבנה כל נכס אינטרנטי. מהרגע הראשון ודרך צמיחתו ופריונו של כל נכס, הדומיין מהווה בסיס אינטגרלי שמזוהה עם העסק, ושהעסק מזוהה איתו. היות שכך, אנו מאמינים שבחירת דומיין עושים פעם אחת, בצורה מושכלת. המאפיינים המיוחדים של שוק הדומיינים מציבים אתגר משמעותי לעסקים ואנשים פרטיים בדרכם לבחירה ורכישת דומיין.

GoodName.co.il תלווה אתכם בתהליך בחירת הדומיין, ורישומו או רכישתו בעת הצורך. מטרתנו היא לספק ערך אמיתי ומשמעותי עבור לקוחותינו. כמקובל בשוק הבינלאומי אנו גובים עמלה ממחיר העסקה, רק במידה שהעסקה יוצאת לפועל.

אנו נמנעים מבעיית ניגוד האינטרסים שנוצר אצל מתווכים בדרך כלל בעסקאות רכישה. מודל העמלה שלנו בנוי בצוורה שמעודדת אותנו כמתווך להשיג את המחיר הנמוך ביותר עבור לקוחותינו. כמו כן, אנו עובדים בשקיפות מול לקוחותינו לאורך התהליך.

ייעוץ משפטי

hfn-law-logo-heGoodName.co.il עובדת בשיתוף עם משרד עו"ד הרצוג פוקס נאמן, המתמחים בכל הקשור לבירורים משפטיים, תביעות ותהליכי UDRP בשמות דומיין. אם נתקלתם בבעיה משפטית, תבעו אתכם או שאתם מאמינים שמישהו משתמש שלא כדין בשם עליו יש לכם זכויות, אנא צרו איתנו קשר.

אנא פנו אלינו בקשר לצרכי הדומיין/ין שלכם, אנו שמחים על כל הזדמנות לספק ערך ללקוחותינו.