הדומיין הטרי Wine.club נמכר ב- 140,000 דולר

ועידת הדומיינים האחרונה NAMESCON 2015 סיפקה כמה כותרות מעניינות, בין השאר מכירות בסך 1,000,000 במכרז הפומבי שהתקיים שם. על פי הדיווחים הדומיין בסיומת החדשה Wine.club נמכר שם בלא פחות מ- 140,000$.

ידוע שהסיומת CLUB. היא אחת המצליחות ביותר בינתיים מבחינת מספרי הרישום, אבל אי אפשר שלא לתהות על הטרנזאקציה הזאת. נכון, מדובר בדומיין איכותי ורלוונטי למתחם CLUB אבל תג המחיר הזה תמוה לכל הדעות. במחיר כזה אפשר לקנות דומיין פרימיום במתחם COM.

במקרים כאלה תמיד עולה החשד שמדובר במכירה "תפורה" על מנת לייצר באז על הצלחת הסיומת החדשה. ומצד שני לפעמים ישנן נסיבות שבהן משקיעים ותיקים בתעשיית הדומיינים לוקחים סיכונים גדולים בספקולציות, פשוט כי יש להם הרבה כסף והם יכולים (ע"ע ריק שוורץ שרכש את flowers.mobi בסוף 2006 ב-200,000$ כי אולי יצא מזה משהו, ואחר כך הגיב על השמועות בנושא בבלוג שלו)

המפעילה (REGISTRY) של המתחם CLUB. מכרה בינתיים בעצמה שני דומיינים coffee.club ו- vegas.club ב- 100,000$ לחתיכה כחלק מתכנית Startup.club בה החברה מציעה פריסה של 10 שנים ללא ריבית לעסקים שירכשו דומיינים פרימיום לצורך פיתוח אתר עסקי על מתחם ה- CLUB.

איך שלא יהיה, מדובר בחשיפה משמעותית למתחם החדש CLUB. שבוודאי תורמת לקידומו ומעוררת עניין רב אצל ציבור המשקיעים.

כתיבת תגובה